Zamknij
E-zakupy - Informacje

FreecoNet na Targach eHandlu

Witold Sokołowski, 2013-04-22 12:11:16

FreecoNet – lider polskiego rynku VoIP, pojawi się 25 kwietnia br. jako wystawca na IV Targach eHandlu w Poznaniu. Wydarzenie, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, skierowane zostało do osób związanych ze środowiskiem e-commerce, m.in. dostawców usług i produktów, właścicieli sklepów internetowych oraz entuzjastów branży.

Targi eHandlu to największe tego typu wydarzenie branżowe w kraju. Poprzednie edycje zgromadziły łącznie 250 wystawców i ponad 3000 zwiedzających. Najbliższa, czwarta już edycja, odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie do dyspozycji organizatorów oddano ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni. Podczas tegorocznych targów swój udział zgłosiło blisko 100 wystawców - wśród nich będzie także FreecoNet.

„Możliwość integracji systemów komputerowych z telefonią VoIP, opcja nagrywania połączeń, Wirtualny Fax czy niski koszt połączeń, to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje nasza platforma. Mamy świadomość tego, jak ważne w e-biznesie jest wykorzystanie narzędzi usprawniających kontakt z klientem. Nasze rozwiązania telefonii internetowej dają taką możliwość, dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować naszą ofertę podczas Targów eHandlu. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy specjalną promocję, jej szczegóły przedstawimy już 25 kwietnia w Poznaniu.” – mówi Paweł Gruszecki, Business Line Manager FreecoNet, Aiton Caldwell SA.

Poza przestrzenią wystawienniczą, na uczestników targów czekają prezentacje, warsztaty, a także strefa networkingu i chilloutu inspirowana filmem "Podróż na Księżyc" Georgesa Mélièsa. Targi eHandlu co roku gromadzą ludzi świadomych branży i trendów e-commerce. Udział w wydarzeniu to dobra okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu e-biznesu oraz poznania opinii klientów na temat prezentowanych rozwiązań.  

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wystarczy zalogować się na stronie http://targiehandlu.pl/visitor. Organizatorem Targów eHandlu jest poznańska Fundacja Polak 2.0, a honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Poznania, Ryszard Grobelny.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...