Zamknij
E-zakupy - Informacje

E-commerce Summit, czyli świat internetowego handlu – zarejestruj się bezpłatnie na kongres, już 27 kwietnia 2017

Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce.

czytaj dalej

Poczta Polska: Polecony eCommerce notuje blisko 70% wzrost sprzedaży

Polecony eCommerce oferowany przez Pocztę Polską zanotował prawie 70% wzrost w sprzedaży porównując ze sobą ostatnie kwartały 2015 i 2016. To oferta z której najchętniej korzystają allegrowicze i małe sklepy internetowe. 

czytaj dalej

Nowe możliwości komunikacyjne dla e-sklepów

Prowadzących sklep internetowy w oparciu o platformę Zen Cart czy Joomla VirtueMart powinien zainteresować fakt, że teraz rozwiązania te zostały zintegrowane z SerwerSMS.pl. Dzięki temu użytkownicy obu platform będą mogli skorzystać z nowego rozszerzenia do swojej platformy i jeszcze skuteczniej docierać do klientów. 

czytaj dalej

e-Izba postuluje o wyłączenie handlu elektronicznego spod zakresu ograniczenia handlu w niedziele

Dyskusja o zakazie handlu w niedziele toczy się od września 2016 roku, kiedy to do sejmu trafił obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Mimo niejasnych i wadliwych przepisów, a także twardych wyliczeń wskazujących na skalę negatywnych skutków dla polskiej gospodarki, jakie przyniesie wprowadzenie w życie tej ustawy – kształt jej projektu – nawet po autokorekcie – wciąż jest niepokojący. I wciąż dotyczy e-sklepów. 

czytaj dalej

BLIK - największy system płatności mobilnych obchodzi drugie urodziny

Ponad 10 milionów transakcji i prawie 3,5 miliona użytkowników - to bilans dwóch lat funkcjonowania BLIKA, największego systemu płatności mobilnych w Polsce. BLIKIEM możemy dziś płacić w całym polskim e-commerce, wypłacać pieniądze z większości bankomatów, dokonywać przelewów na wskazany numer telefonu, płacić w sklepach stacjonarnych, kupować bilety w środkach komunikacji miejskiej, realizować transakcje podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem i regulować rachunki. 

czytaj dalej

Atrakcyjna zniżka za zakupy BLIKIEM na merlin.pl

Każdy, kto zrobi zakupy za pomocą BLIKA na portalu merlin.pl za minimum 40 złotych otrzyma kupon rabatowy o wartości 10 złotych na kolejne zakupy. Promocja potrwa do 5 marca 2017 r.
 

czytaj dalej

eStoreMedia dla Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska

eStoreMedia dla Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska

Firma Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska nawiązała współpracę z eStoreMedia, dostawcą innowacyjnych rozwiązań wspierających marki w ich obecności w Internecie, szczególnie w obszarze e-commerce. Od grudnia 2016 r. Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska korzysta z systemu eStoreCheck, który jest najpełniejszym rozwiązaniem online umożliwiającym bieżący monitoring sprzedaży w sieci.  

czytaj dalej

Lotte Wedel i PAYBACK kontynuują współpracę B2B

Lotte Wedel, najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, przedłużyła umowę o współpracy z Programem PAYBACK, pierwszym i największym multipartnerskim Programem Bonusowym w naszym kraju. PAYBACK realizuje we współpracy z Wedlem autorski model wsparcia sprzedaży kierowany do 2 tysięcy sklepów detalicznych działających w kanale tradycyjnym.

czytaj dalej

Public Dialog rozpoczyna współprace z ForBET

Agencja Public Dialog rozpoczęła 1 lutego b.r. współpracę z ForBET, jednym z liderów wśród polskich firm bukmacherskich działających w Internecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej.
 

czytaj dalej

PKO Bank Polski inwestuje w ZenCard - program lojalnościowy na karty płatnicze

PKO Bank Polski sfinalizował transakcję zakupu 100 proc. udziałów w ZenCard Spółce z o.o., oferującej unikalną technologię marketingu transakcyjnego dla sieci handlowych, sklepów i punktów usługowych. Zasięg sieci terminali eService i wsparcie PKO BP w połączeniu z platformą ZenCard mają pozwolić na stworzenie nowego standardu rynkowego, opartego o programy rabatowo-lojalnościowe przy wykorzystaniu dowolnych kart wydanych przez dowolny bank. 

czytaj dalej

Strona 1 z 49 1 2 3 ... 49 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...