Zamknij
E-zakupy - Informacje

Weco-Travel wdrożyła system rezerwacji biletów lotniczych

Witold Sokołowski, 2013-05-20 11:19:00

Planowanie podróży zazwyczaj bywa żmudne, stresujące i może przyprawi o zawrót głowy. Istnieją jednak pewne rozwiązania, które ułatwiają opracowanie kolejnych jej etapów. Niedawno firma Weco-Travel wdrożyła najnowszy system rezerwacji biletów lotniczych on-line. Dzięki niemu zyskasz dostęp do korzystnych promocji, wybierzesz miejsce na pokładzie samolotu, a nawet zamówisz posiłek zgodny z przestrzeganą dietą, który stewardessa zaserwuje ci podczas lotu.

Do realizacji tego projektu firma Weco-Travel wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, wiedzę z zakresu organizacji podróży oraz najnowsze osiągnięcia informatyczne. „Od lat specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów i dobrze wiemy, czego oczekują nasi klienci. Chcąc ułatwić im zamawianie biletów lotniczych stworzyliśmy prawdziwie innowacyjny system rezerwacji on-line. Nie tylko usprawnia on proces wyszukiwania rejsów, ale też wprowadza szereg przydatnych funkcjonalności, które mile zaskoczą najbardziej wymagających” – mówi Jakub Domagała e-Commerce Manager w Weco-Travel.

Na uwagę zasługują rozbudowane filtry, które pozwalają selekcjonować połączenia lotnicze zgodnie z najwyższymi oczekiwaniami klienta. System umożliwia wyszukiwanie rejsów zarówno tanich, jak i tradycyjnych linii lotniczych. Najkorzystniejsze propozycje są wybierane spośród około 1 miliona taryf oferowanych przez blisko 400 przewoźników. Użytkownicy serwisu mogą także wyszukiwać połączenia w ciągu 3 dni od wskazanych dat wylotu i powrotu oraz rejsy z portów lotniczych znajdujących się w promieniu 160 km od lotniska wylotowego / docelowego.

Korzystanie z systemu Weco-Travel wiąże się również z innymi udogodnieniami. Podczas rezerwacji biletów lotniczych klient nie tylko wybierze dogodne miejsca na pokładzie samolotu, ale też zamówi specjalny posiłek – wegetariański lub bezglutenowy, który otrzyma w czasie lotu. System rezerwacji pozwala także na gromadzenie mil i punktów w ramach programów lojalnościowych oferowanych przez poszczególne linie lotnicze. Z kolei dzięki stale publikowanym aktualnościom klient zaoszczędzi czas i pieniądze – będzie informowany na bieżąco i nie przegapi żadnej ciekawej promocji ani oferty typu „hot deals”.

Rezerwacja biletów lotniczych za pośrednictwem Weco-Travel jest możliwa na stronie www.weco.pl oraz www.wecoholidays.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...